گفته:

یچه تعقل و تحلیل شرایط کنونی همه مسایل مرتبط با چالش پیش رو توضیح میدهد. اما خدمه چندان تمایلی نشان نمیدهند و هزاران ایراد و مشکل را بیان میکنند و در نهایت هم با بی میلی تسلیم میشوند و چند روز فرصت میخواهند تا قسمت‌های مختلف را آماده حرکت کنند.

خدمه از کمبودها می‌گویند، از اتفاقات سفرهای مشابه و کمبودها و سختیهای احتمالی سفر.

اینها همان گفتگوهای دایمی درون شماست.

نبرد بین خواستن و نخواستن.

شما چه گفتگوهایی در سر دارید ؟

به این مطلب امتیاز دهید

×

پاسخ به نظر

نام و نام خانوادگی:

آدرس ایمیل:

نظر:

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

نظرات سایر دوستان

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ گفته:

پاسخ
گزارش تخلف (۰)
۰
۰

درود
استاد عالی بود کلی لذت بردم

Azade Bahrami در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ گفته:

پاسخ
گزارش تخلف (۰)
۰
۰

کائنات و پروردگار بی همتای من ،من إز اینکه رویاهام رو بدون زحمت و با شادی بهشون رسیدم ازت سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزاررررم من علائم من جادویی ام من فوق العاده هستم من خود قدرت و برکت و فراوانی هستم ازت ممنوننننننننم

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ گفته:

پاسخ
گزارش تخلف (۰)
۰
۱

درود برشما استاد عزیز
این مقاله هم عالی بود,مخصوصا مثال کاپیتان و خدمه,,
ما با این خدمه ها دوست خواهیم شد و هر رروز باههاش حرف میزنیم تا بدونه اونم لایق کاپیتان شدنه

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ گفته:

پاسخ
گزارش تخلف (۰)
۰
۰

من که لذت بردم از خوندنش مثالهایی که میزنید کاملا موضوع رو باز میکنه ممنونم

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ گفته:

پاسخ
گزارش تخلف (۰)
۰
۱

سلام
عالی بود استاد ، مخصوصا مثال کشتی و کاپیتان مطلب را ملموس تر کرده ، بسیار سپاسگذارم

طلیعه نقدی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ گفته:

پاسخ
گزارش تخلف (۰)
۰
۲

واقعا عالی بود مثل همیشه ممنون که هستین

last gladiatoor در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ گفته:

پاسخ
گزارش تخلف (۰)
۰
۲

سلام
خیلی عالی بود. مخصوصا مثال کاپیتان و کشتی.

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:

پاسخ
گزارش تخلف (۰)
۰
۱

درود بر شما.

سپاسگذار لطفتون هستیم.

مثال کاپیتان و کشتی اولین بار توسط ابرایانتریسی بکار رفت و بعد اقای آنتونی رابینز هم اونو استفاده کرد و بعدها همه برای تعریف درست کارکرد ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه از همین مثال استفاده میکنند. البته من تغییرات شخصی در این مثال با توجه به تجربه خودم دادم. اما دلیل استفاده از این مثال توسط هر سه ما شاید براتون جالب باشد. هر سه در دورانی از زندگی “دریانورد” بودند. 🙂


موفقیت | آخرین فرمول آنتونی رابینز برای موفقیت در کار ها – راز موفقیت “

چکیده مقاله :

انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ ۱۲ نظر ۳,۶۷۷ بازدید

همه افراد موفق یک فرمول سری برای موفقیت در کار های خود دارند. من سالها به دنبال راز موفقیتهای باورنکردنی “انتونی رابینز” بودم و نهایتا آن را یاففتم.

اگر شما نیز در اجرای کارهای خود همیشه با مشکلاتی مواجه میشوید؟ حتما این مقاله چالش بر انگیز را بخوانید و در زندگی خود به یک عادت بدل کنید. موفقیت حاصل تکرار کارهای ساده ولی مفید و موثر است.

این هفت گام، رازهای موفقیت در کار “انتونی رابینز” میباشد. انها را من از کتابها و سمینارهای او استنباط کردم. آیا این شگفت انگیز نیست که مثل آنتونی رابینز عمل کنید و مثل او نتیجه بگیرید؟!

نتایج موفقیت های ما در کار ها به خوبی برنامه هایمان بستگی دارد

“ارل شواف” به ما یاد داد که مهم نیست چه اتفاقی در زندگی رخ می­ دهد، چون آنچه که اتفاق می افتد برای همه اتفاق می­افتد. آنچه اهمیت دارد حل این مسله ذهنی است که ما در مورد آن موضوع چه کاری انجام می­دهیم. اگر با برنامه ریزی روند تغییر را آغاز کنیم و کاری متفاوت از آنچه سال قبل انجام داده­ ایم را انجام دهیم. اهمیتی ندارد که در شروع کار چقدر تلاش ­های ما کوچک باشد. شروع کنید. موفقیت های بزرگ خودتان را در هر کاری که دوست دارید تجربه کنید. همین الان اقدام کنید و با همان پیش آمدها و اتفاقات گذشته جور دیگری برخورد کنید.

لطفا، یکی از آن اتفاقاتی که همیشه داشتید و نمی­ توانستید آن را تغییر دهید را انتخاب کنید. روشی که در اینجا میاموزید را قدم به قدم بکار گیربد و ببینید که معجزه اتفاق می­افتد.

چیزی که این جا جالب است این است که درک کنید که فرق بین شکست و موفقیت بسیار ظریف است و موفقیت در کار، هرگز اتفاقی نیست.

اجازه دهید که موضوع را با تعریفم از شکست و موفقیت در کار توضیح دهم.

شکست در کار ها: خطاها و قضاوت­ های اشتباهی ذهنی است که هر روز تکرار می­شود. مثلا فرض کنید کسی می گوید من امروز ورزش نکردم و هنوز هم سالمم و نمردم. این طور برداشت های ما از مسائل اگر هر روز تکرار شوند برای ما هزینه سنگینی خواهد داشت.

موفقیت در کار ها: چند اقدام ساده که به صورت منظم هر روز تکرار می­شوند. تفاوت را متوجه شدید؟ این جمله را همه شنیده ایم که خوردن یک سیب در روز شما را از دکتر بی نیاز می کند. سوال من از شما این است که اگر این جمله درست باشد چقدر آسان است که برنامه ریزی کنیم و هر روز این کار را انجام دهیم؟

الگوی ذهنی افراد موفق و شکست خورده (کلید مخفی موفقیت در کار ها)

همه ما وقتی به افراد موفق نگاه می کنیم، تقریبا همیشه متوجه یک نقشه ذهنی پشت موفقیت آنها می شویم. آنها خیلی خوب می دانند که چه می­خواهند و بر اساسالگویی کار می کنند که آنها را به جایی که می­خواهند بروند می­رساند. این زیر بنا و فنداسیون موفقیت در جهان است.

محققین حوضه روانشناسی موفقیت، متوجه یک الگوی مشخص و دقیق ذهنی در افراد موفق شده و جالب اینجاست که اکثر این افراد از وجود این الگوی فکری-رفتاری کاملا بی اطلاع هستند. افراد موفق بصورت اتومات و مجبور به موفقیت، اقدام و عمل میکنند.

ما هرگز مجبور به شکست نیستیم. امروز به این باور رسیدیم که موفقیت آموزش دادنی است. کافی است همین الگوها و رفتارها را ما نیز تکرار کنیم. خارق العادست که همان نتایج افراد موفق در زندگیمان ظاهر میشود.

به عنوان یک انسان ما توانایی منحصر به فرد تغییر در زندگیمان را داریم. وقتی در میان انتخاب های آگاهانه، درگیر روند اعجاز گونه پیشرفت شخصی می­شویم، در آن زمان می توانیم طبیعت وجودی و زندگی مان را تغییر دهیم.

من، جولایی مدیر سایت راز موفقیت، می خواهم امسال، سال موفقیت آمیزی برای شما باشد، موفقیتی فوق العاده. می دانم که این به این معناست که شما باید برنامه داشته باشید و با متد و روشی خاص بر روی برنامه خود کار کنید. ترکیبی از بازکردن نگرش خود نسبت به یادگیری و سعی و کوشش شما برای دنبال کردن برنامه ای که برای شما مناسب است و منجر به موفقیتی می شود که می­دانم دوست دارید داشته باشید . بگذارید من ذهن شما را به چالش بکشم تا صادق تر باشید و به پیشرفت فلسفه یا جهان بینی خود متعهد تر گردید. بادبان ها یا همان برنامه هایتان را برای بادهای مخالف تنظیم کنید. کشتی سرنوشت خود را آماده سفر به سرزمین رویاهایتان کنید.

اما شاید به اندازه کافی کنجکاو شده باشید تا بدانید: ایده های خوبی که در ایجاد یک برنامه که خوب عمل می­کند و شما را با قدرت به خط پایان می­رساند چیست؟

آماده باشید تا در ادامه ۷ راز بزرگ آقای آنتونی رابینز برای موفقیت در کار را برایتان آشکار کنم که باید در خود به یک عادت ساده تبدیل کنید:

  1. برنامه درستی برای خود تنظیم کنید

برخی افراد بسیار جزئیات گرا هستند و توانایی دنبال کردن برنامه­ای پیچیده را دارند و دیگران زیاد به جزئیات اهمیت نمی دهند. اما کدام یک درست است؟

برنامه درست چه برنامه ای است؟ کدام یک از اینها برای شما مناسب است؟ هر کدام از ما منحصر بفرد هستیم و با عوامل متفاوتی انگیزه بدست می ­آوریم؟ شما باید برنامه­ ای داشته باشید که برایتان درست و مناسب باشد. بعضی برنامه ها به پیچیدگی برنامه­ های دیگر نیستند. اما همه ما باید استراتژی و هدفی داشته باشیم و در امتداد آن حرکت کنیم. اگر آدم راحتی هستید به خودتان نگویید از این به بعد دقیقا دو ساعت در روز را به مطالعه مجله و کتاب می پردازم چون احتمالا نمی توانید این کار را انجام دهید و فقط ناامید می شوید. برنامه خود را بر اساس شخصیتتان، نقاط قوت و ضعفتان تنظیم کنید. هیچ برنامه ای وجود ندارد که برای همه مناسب باشد. بسیاری افراد موفق، افراد منظمی هستند. اما افراد نا منظم زیادی هم وجود دارند که به موفقیتهای بسیار بزرگی رسیده اند. کافی است سعی کنید در طول روز کارهایی که به نظرتان باید انجام شوند را انجام دهید. گاهی این تنها کاری است که باید درست انجام دهید.

  1. انجامش بده

ممکن است شب های جمعه باشد یا ۲۰ دقیقه در روز صبح ها، ظهر ها یا قبل از رفتن به رختخواب. ممکن است در مسیر رفتن به کار در ماشین به فایل های صوتی من گوش کنید. اکنون و یا هر زمان دیگری، زمانی تعیین کنید و آن را انجام دهید. اما اگر نظر من را میپرسید، همین الان کاری انجام دهید. بزرگی میگفت، اگر همیشه کارهای خیلی ضروری دارید که به تعویق می افتد. تنها یک کار باید بکنید. خودتان را گول نزنید. هر کاری را همان لحظه انجام دهید و حتی اگر بمیرید، قول نخورید شما کاری را که بعدا قرار است انجام دهید، هرگز انجام نخواهید داد.

اینکه چه رخ می دهد مهم نیست بلکه چه کاری در ارتباط با آن انجام می دهیم اهمیت دارد. اقدام تو شاید تنها راز موفقیت در کار ها باشد. “جیم روهان”

در برنامه قدم به قدم نقاطی را تعیین کنید که بتوانید هر هفته آنها را انجام دهید. این نقاط باید مشخص و قابل دستیابی باشند. نظم خود را در انجام افزایش دهید نه در برنامه ریزی و هر روز این کار را تکرار کنید تا شما را به اهدافتان نزدیک تر کنند.

یادتان باشد. موفقیت در هر کاری در یک بازه زمانی معنی دارد و گاهی خیلی زود دیر میشود.

  1. یک دفتر بردارید

همیشه یاداشت برداری کنید. یک کاپیتان انگلیسی به من یاد داد که به حافظه ام هرگز اعتماد نکنم و همه چیز را بنویسم. جالب بود که ایشان همیشه به حافظه قوی معروف بودند. بعدها دانستم که دلیلش دفتر کوچک یاداشتش بود که همیشه در حال نوشتن چیزی در آن بود.

اطلاعاتی که بر تغییرات شما تاثیر می­گذارد را در دفتری جمع آوری کنید. توصیه کوچک او در طی این سال­ها خدمات زیادی به من کرده است. ایده­ها و الهاماتی که شما را از جایی که هستید به جایی که می­خواهید باشید می برد را ثبت کنید. ایده ­هایی که بیشترین تاثیر را دارند را یادداشت کنید. بعد کافی است افکار و ایده های خود را پیاده سازی کنید.

از روش طوفان ذهنی برای جایی که می روید و کاری که می­خواهید انجام دهید استفاده کنید. رویاها و جاه طلبی­های خود را با احساس و عشق یادداشت کنید. دفتر شما جایی است برای جمع آوری تمام اطلاعات ارزشمندی که ممکن است زندگی شما را به یک معجزه تبدیل کند. اگر واقعا می­خواهید ثروتمند، قدرتمند، باهوش، سالم، تاثیرگذار، تحصیل کرده و منحصر بفرد باشید. به هر چیز مهمی برخورد کردید آن را بنویسید. ممکن است دو نفر مطلبی را بشنوند یا بخوانند اما ایده­های متفاوتی در اینده به ذهنشان برسد.

  1. تفکر خلاقانه

زمانی را در طول شبانه روز برای بازنگری یا تفکر در نظر بگیرید. زمانی که به عقب بازگردید و چیزهایی را که قبلا یاد گرفته اید را دوباره مرور کنید و همین طور کارهایی که قبلا هر روز انجام می­داده اید را مجددا مرور کنید. من به این کار دوباره خواندن یک نوار کاست می­گویم و بنابراین آن روز در حافظه شما نقش می بندد و مانند یک ابزار به شما کمک می کند.

دوستان این کار معجزه میکند. تصور کنید کارهای روز قبل را بازخوانی

نکته مهم : در این سایت فقط تکه هایی از این پایان نامه به صورت رندم درج شده که ممکن است موقع انتقال از فایل ورد به داخل سایت عکس ها درج نشوند یا فرمول ها و نمودارها و جداول و ... به هم ریخته درج شوند ولی در سایت منبع شما می توانید فایل کامل را با فرمت ورد و منابع و پیوست ها دنلود نمایید

برای ورود روی عکس زیر می توانید کلیک کنید :